WALENTYNKOWE LINK PARTY + PREZENT!WALENTYNKOWE LINK PARTY

W całej blogosferze aż kipi od czerwoności, różowości i serduszek. Jest słodko, romantycznie i wszyscy mają swoje koncepcje na ten wyjątkowy dzień. Uległam i ja i postanowiłam zorganizować Link Party, oczywiście tematyczne! Dodawajcie linki do siebie, dajcie szansę innym, by odwiedzili Was, poznali Wasze patenty na Walentynki i podzielili się swoją opinią! Nie zapomnijcie o odwiedzeniu innych i dodania kilku słów od siebie - to naprawdę motywuje i pomaga stworzyć sympatyczną relację :)PREZENT

Na fali walentynkowego trendu, który powoli ogarnia i mnie, postanowiłam stworzyć dla Was kilka tapet na Waszego smartfona, wpisujących się w romantyczny klimat kolorem i treścią. Jeśli któraś się Wam spodoba, wystarczy kliknąć na linki poniżej zdjęć poglądowych i pobrać prosto na telefon lub komputer.smile. i love you.
always you
love you
love is an act of endless forgiveness
i broke my rules for you.

Która tapeta podoba się Wam najbardziej?POZA TYM...

Jeśli nadal nie wiecie, co będziecie robić w Walentynki, rzućcie okiem na moje proste przepisy na romantyczną kolację tego dnia, a także zobaczcie propozycje na spędzenie wspaniałego wieczoru we dwoje!