DIY: PIĘKNE TŁA DO ZDJĘĆCzy zastanawialiście się nieraz, jak twórcy tych pięknych zdjęć z Instagrama je robią? Może macie wrażenie, że mają kilka stołów, kilkanaście rodzajów podłogi i ściany w każdym możliwym stylu? Zdradzę Wam tajemnicę - to wcale nie stoły, to podkłady stworzone specjalnie z myślą o zdjęciach! Jak je zrobić? Spójrz!Potrzebujesz:

- drewniane deski
- gwoździe
- młotek
- farby/bejce
- pędzel
- opcjonalnie: papier ścierny oraz ręczna piłka do drewna1.
Pierwszym krokiem jest ustalenie wielkości podkładu. Jeśli deski wymagają przycięcia, przyda Ci się ręczna piłka do drewna. Przytnij deski do odpowiedniej długości. Spośród nich wybierz także dwie, które posłużą za stelaż (spójrz na zdjęcie poniżej, które powinno pomóc zwizualizować Ci ich ułożenie).2.
Każdą deskę przybij kolejno do stelażu tak, by wszystko wyglądało jak na zdjęciu i trzymało się stabilnie.

3.
W razie potrzeby wyszlifuj drewno. Możesz również postarzyć deski np. szczotką drucianą, co może dać naprawdę ciekawy efekt.

4.
Pomaluj tło wybranym kolorem farby lub bejcy - o dziwo, nadają się nie tylko farby dedykowane do malowania drewna, więc z kolorami naprawdę można zaszaleć! > Markety budowlane w Polsce < oferują szeroką ofertę farb i bejcy różnego typu, z pewnością znajdziesz więc odpowiednie wykończenie dla swojego tła!

5.
Pozostaw do wyschnięcia na kilka godzin. Zależnie od oczekiwanego efektu możesz nałożyć jedną lub więcej warstw.Efekt u mnie prezentuje się tak:Więcej inspiracji znajdziecie na moim Instagramie!