Moje sposoby na zmęczenie!Czy Wy także wiosną czujecie się ospali, zmęczeni i znużeni, choć za oknem budzi się nowe życie? Czy odczuwacie wiosenne przesilenie tak jak ja? Jeśli tak, mam dla Was kilka sprawdzonych patentów, które czym prędzej musicie wdrożyć w życie! :)
1. WITAMINY. Wyciskajcie soki warzywne i owocowe, miksujcie pyszne koktajle, zajadajcie sałatki i nie zapominajcie o jabłku czy gruszce na drugie śniadanie! Nie ma lepszego sposobu na więcej energii i siły! Ostatnio zakupiłam kilka książek, zawierających masę kreatywnych przepisów na koktajle i soki właśnie. Zaczynam eksperymenty i będę się z Wami dzielić efektami na blogu, Facebooku i Instagramie. Dołączcie do mnie koniecznie!

2. GORZKA CZEKOLADA. Oczywiście z umiarem ;) Poprawia nastrój, dodaje sił, a nawet działa korzystnie na pamięć i chroni przed objawami starzenia się. Wybierajcie tą z jak największą ilością kakao, gdyż im jest go więcej, tym bardziej wartościowa jest czekolada. Ja zwykle decyduję się na 70-90%.

3. DOBRY MAGNEZ. Zwykle przyczyną permanentnego zmęczenia i zniechęcenia jest niedobór magnezu, który może być z kolei wynikiem złej diety lub stresów. Aby go uzupełnić, należy poszukać właściwego środka, który będzie łączył dobrą cenę z odpowiednią przyswajalnością.

4. ODŚWIEŻONA GARDEROBA. Nic tak nie poprawia humoru i nie dodaje wigoru (zwłaszcza nam, kobietom) jak nowe ubranie. To nie muszą być wielkie zakupy - wystarczy jakiś modny tej wiosny dodatek, klamra do włosów, apaszka... W sklepach wciąż trwają wyprzedaże i promocje, więc żadna z nas nie będzie miała zapewne dużych dylematów ;) Ja ostatnio zaopatrzyłam się w wymarzoną granatową torebkę Jelly Bag i wiecie co? Już ją uwielbiam! :)

5. WYSTRÓJ WNĘTRZ. O tym, jak łatwo i tanio poprawić przestrzeń wokół nas, szerzej pisałam tutaj. Kto nie widział, koniecznie musi zapoznać się z tymi prostymi sposobami na wiosenne odświeżenie domu!